O inwestycji


Gubałówka Residence to kompleks dwóch budynków, zlokalizowanych na widokowej działce w Zakopanem, w dzielnicy Ciągłówka, na zboczu Gubałówki. Na trzech kondygnacjach, oprócz apartamentów, znajdą się również lobby bar, strefa SPA, mini siłownia oraz podziemny parking.

Inwestycja zlokalizowana blisko centrum Zakopanego. Od Krupówek dzieli ją dystans 2400m. Dogodny dojazd sprawia, że stanowi świetną bazę wypadową w kierunku Białki Tatrzańskiej, Bukowiny Tatrzańskiej czy Harendy.

Budynki posadowione będą na pięknej polanie w otoczeniu lasu i potoku górskiego. Ze względu na wysokość działki n.p.m., poza pięknymi widokami i ciszą, nabywcy będą mogli cieszyć się słońcem przez cały rok! Na przestronnym tarasie przewidziano całoroczne jacuzzi oraz strefę wypoczynkową, z której goście i mieszkańcy obiektu będą mogli korzystać nawet z zimie. Południowa ekspozycja większości lokali gwarantuje duże nasłonecznienie i niczym nie przesłonięte widoki na panoramę Tatr.

Do dyspozycji właścicieli apartamentów pozostawać będzie dużo terenu zielonego, bezpośrednio na działce jak i w najbliższym otoczeniu.

Strefa SPA z saunami

Strefa SPA z saunami

W budynku górnym zaprojektowano strefę SPA z dwoma saunami, dostępną dla wszystkich właścicieli oraz gości.

 

 

Jacuzzi

Jacuzzi

W celu podniesienia komfortu wypoczynku, dla przyszłych Gości oraz dla właścicieli apartamentów, na terenie inwestycji przewidziano nowoczesne, całoroczne jacuzzi. To świetna propozycja dla osób, które chcą odpocząć po długich wędrówkach po górach lub szaleństwach na stoku.

 

 

Przestronny taras

Taras widokowy

Na południowej stronie powstanie obszerny taras - idealne miejsce relaksu i wypoczynku w piękne, słoneczne dni, których wbrew pozorom na Podhalu nie brakuje - nawet zimą!

 

 

Siłownia

Siłownia

W obiekcie znajdzie się niewielka siłownia.

Co możesz zyskać?


Kupując apartament w Gubałówka Residence...

Zwrot podatku vat

Zwrot podatku vat

Każdy inwestor, nabywając apartament z myślą o jego wynajmie krótkoterminowym, uprawniony jest do odliczenia pełnego podatku VAT, który w przypadku lokali użytkowych wynosi 23%.

Perspektywiczna lokata kapitału

Perspektywiczna lokata kapitału

Samodzielne lokale z własną księgą wieczystą, w atrakcyjnej dzielnicy Zakopanego, idealne na wynajem krótkoterminowy dla turystów.

Kup - Wypoczywaj - Zarabiaj

Kup - Wypoczywaj - Zarabiaj

Wynajem gwarantuje operator z 10-letnim doświadczeniem na rynku. Dołącz do grona zadowolonych właścicieli, którzy powierzyli nam swoje apartamenty!